• RSS
 • Facebook
 • Twitter
 • Linkedin

BORNOVA KLİMA

Bornova Klima Servisiniz

Referanslarımız

Bornova Klima olarak hizmet verdiğimiz firmaların başlıcalarını aşağıda sizlerle paylaşıyoruz. Bornova Klima olarak Bornova Firmalarının her zaman hizmetinizdeyiz.

Anemon Oteller Grubu

Bornova Klima olarak yıllardır Anemon Oteller Grubu'na ait otellerde bulunan klimaların bakım ve onarımlarını yapmaktayız. Otellerde bulunan klimalar her sene sağlıklı ve en verimli şekilde Anemon Oteller Grubu yönetimine tarafımızdan teslim edilmektedir. Anemon Oteller Grubu'na bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Yaşar Holding Binaları

Bornova Klima olarak Yaşar Holding'e ait binaların klima ve soğutma gruplarının bakımlarını yaptık. Soğutma Grupları ve klimaların iç ve dış yüzeyleri tarafımızdan temizlenmiş olup en verimli şekilde çalışır durumda Yaşar Holding yönetimine teslim edilmiştir. Yaşar Holding'e bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Bornova Atagöz Hastanesi

Bornova Klima olarak Bornova Atagöz Hastanesi klimalarının bakımlarını yaptık. Bornova Atagöz Hastanesi'nin ameliyat hanelerinde bulunan klima sistemlerini ve bakımlarını da Bornova Klima olarak yaptık. Ameliyathanelerde önem teşkil eden klimaları en verimli şekilde çalışır durumda Bornova Atagöz Hastanesi yönetimine teslim ettik.

Bornova Koleji

Bornova Klima olarak Bornova Koleji'nde bulunan VRF tipi klimaların bakımlarını ve onarım işlemlerini gerçekleştirdik. Bornova Koleji'nde bulunan klimaların iç ve dış yüzeylerini itina ile temizledikten sonra en verimli çalışır durumda Bornova Koleji yönetimine teslim ettik. Bornova Koleji'ne bizi tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Bornova Ata Sağlık Hastanesi

Bornova Klima olarak Bornova Ata Sağlık Hastanesi'nde bulunan soğutma gruplarının bakımları ve devreye alım işlemi başarılı bir şekilde tarafımızdan yapılmıştır. Bornova Ata Sağlık Hastanesi'ne bizi tercih ettiği için teşekkür ederiz.

Bornova Merkez İ.Ö Okulu

Bornova Klima olarak Bornova Merkez İlköğretim Okulu'ndaki klimaların bakımlarını yaptık. Bornova Merkez İlköğretim Okulu klimalarının iç ve dış ünitelerinin bakımlarını itina ile temizleyerek klimaların en verimli şekilde çalışmasını sağladık.

Forum Bornova Adidas

Bornova Klima olarak Forum Bornova'da bulunan Adidas Mağazısının Fancoillerinin bakımlarını yaptık. Forum Bornova Adidas mağazasına Fancoilleri en verimli şekilde çalışır durumda teslim ettik. Forum Bornova Adidas mağazasına bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Bornova Ocakoğlu Hotel

Bornova Klima olarak Bornova'da bulunan Ocakoğlu Hotel'in klimalarının bakımlarını yaptık. Klimaların iç ve dış ünitelerini temizleyerek klimaların en verimli şekilde çalışmalarını sağladık. Bornova Ocakoğlu Hotel'e bizleri tercih ettikleri için teşekkür ederiz.

Bornova Volvo Binası

Bornova Klima olarak Bornova'da bulunan Volvo Binası'ndaki klimaların bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirdik. Bina içerisinde bulunan klimaların iç ve dış ünitelerini temizleyerek bakımlarını yaparak ve klimaları çalışır durumda teslim ettik. Arızalı olan klimaların arızalarını gidererek klimaları çalışır durumda teslim ettik.

Bornova Ege Üniversitesi

Bornova Klima olarak ilçemizde bulunan Bornova Ege Üniversitesi dersliklerinin klima bakımlarını yaparak klimaların iç ve dış ünitelerini temizleyerek klimaları en verimli şekilde çalışır durumda Ege Üniversitesi rektörlük yetkililerine teslim ettik.

 • Sizden Gelen Mesajlar
 • Abdullah Uğurlu
  Uzman ve tecrübeli ekibinize çok teşekkür ediyorum. Arızayı tespit edip yaptılar.

  Ocakoğlu Otel
  Otelimizin klima bakımları Bornova Klima'ya yaptırılmıştır.

  İnci Kuyumculuk
  Dükkanımızdaki salon tipi klimamızın bakımını yaptırdık çok memnun kaldık.

  Ali Osman Kuşçu
  Klimamız sorunsuz şekilde çalışıyor şu anda ekibinize teşekkürlerimi sunarım.

  Arif Özbağ
  Apartmanımızın Hidrofor sorunu çözülmüştür teşekkür ederim.

  Erdil Diş Hekimi
  Muayanemizdeki klima sorununu çözen Bornova Klima'yı herkese tavsiye ederim.

  Sabahattin Öztürk
  Bornova Klima'dan 2.El klima satın aldım çok memnunum tavsiye ederim.

  Dost Veteriner
  Klimamız şu anda sorunsuz çalışıyor Bornova Klima'yı tebrik ve takdir ederiz.

  Esma Kılınç Ekibinize teşekkür ederiz temiz ve itina ile çalıştılar.